Szkolenia ADR

ul. Sochaczewska 38, 05-870 Błonie

buch-car@buch-car.pl

Certyfikacja przewoźników drogowych
Od zawsze marzyłeś o pracy jako kierowca? A może już nim jesteś i potrzebujesz dodatkowych uprawnień? Cieszymy się, że trafiłeś właśnie do nas – poznaj nasze usługi, do których zaliczają się kursy oraz szkolenia skierowane do kierowców zawodowych. Przeprowadzamy je tak, aby nie tylko uwzględnić najistotniejsze informacje z zakresu bezpieczeństwa, ale także w pełni przygotować do zawodu.
sortujDate

Uzyskaj z nami certyfikat przewoźnika. Kurs dla branży logistycznej

Organizujemy szkolenia dla firm transportowych, spedytorów, jak również dla indywidualnych kierowców ciężarówek oraz pojazdów przystosowanych do przewozu osób. Z nami masz pewność, że certyfikat kwalifikacji zawodowych kierowcy bądź odnowienie kwalifikacji na przewóz (rzeczy, osób) będzie w Twoich rękach w naprawdę krótkim czasie! Wychodzimy naprzeciw oczekiwaniom naszych kursantów, dostosowując harmonogram zarówno do liczby zainteresowanych osób, jak i do ich oczekiwań. W czym się specjalizujemy?

Przewóz rzeczy – szkolenie z Buch-car

Szkolenia na przewóz rzeczy stanowią obowiązek w przypadku przewożenia jakichkolwiek towarów. Pozwalają w dalszej kolejności uzyskać certyfikat przydatny dla firmy transportowej, ale także dla współpracującej z nią kontrahentów. Oferujemy różnorodne szkolenia z zakresu przewozu towarów i rzeczy, w tym także materiałów niebezpiecznych, dzięki czemu masz pewność, że zostaniesz przygotowany do roli przewoźnika drogowego, poświadczając to odpowiednim certyfikatem uznawanym w odmiennych gałęziach transportu drogowego: krajowym oraz międzynarodowym. Poza kursami kwalifikacyjnymi organizujemy także dodatkowe szkolenia dla kierowców zawodowych w ramach odnowienia kwalifikacji na przewóz rzeczy bądź jedynie ich przedłużenia, w przypadku zbliżającego się terminu ważności uzyskanych uprawnień.

Kurs dla kierowców na przewóz rzeczy jest Ci niezbędny do pracy zawodowej? Już teraz skontaktuj się z nami, by ustalić szczegóły dot. szkolenia i przygotowania do uzyskania certyfikatu!

Kurs na przewóz osób. Uzyskanie/odnowienie

W ramach naszych kursów i szkoleń możesz uzyskać certyfikat do licencji transportowej pozwalający na przewóz osób. Ma on istotne znaczenie nie tylko ze względu na ustalone zasady transportu drogowego, ale przede wszystkim jest potwierdzeniem kwalifikacji przewoźnika, stanowiąc gwarancję co do jego umiejętności w zakresie przewozu osób. Tutaj ogromną rolę odgrywa bezpieczeństwo – przygotowujemy naszych kursantów w każdym jego aspekcie. Kursy są skierowane dla kierowców zawodowych, a ich rodzaj zależy od posiadanych już uprawnień. Jeśli jesteś zainteresowany odbyciem szkolenia z transportu drogowego w zakresie przewozu osób, to zgłoś swój udział w kolejnej edycji kursu! Zachęcamy do kontaktu, abyśmy mogli opowiedzieć Ci więcej o certyfikacji przewoźników drogowych.

Doszkalanie kierowców? To nie problem!

Specjalizujemy się w różnorodnych kursach na przewóz osób, towarów, w tym materiałów niebezpiecznych, ale świadczymy także usługi doszkalania kierowców, przeprowadzamy szkolenia okresowe, ADR, doradców DGSA, TSL i inne. Jesteśmy otwarci na wszystkich kursantów, niezależnie od tego, czy są już profesjonalistami w zawodzie, czy dopiero uzyskają swoje pierwsze kwalifikacje.

Nie zwlekaj – Twoja zawodowa przyszłość leży wyłącznie w Twoich rękach, a my jesteśmy w stanie pomóc Ci w uzyskaniu stosownego certyfikatu. Transport drogowy to dla nas codzienność. Przekonaj się o tym, decydując na kontakt z naszą firmą.